Drukuj Zamknij
/

 

Polski Holding Rekrutacyjny S.A. współpracujący z oddziałem Caritas w Przemyślu organizuje świąteczną zbiórkę żywności, odzieży oraz środków czystości dla osób najbardziej potrzebujących. Powiat przemyski to najbiedniejszy region w województwie podkarpackim, a także jeden z najbiedniejszych regionów w Polsce - dlatego tym bardziej osoby tam mieszkające potrzebują naszej pomocy.

 

Najbardziej potrzebne są produkty żywnościowe o długim terminie ważności - m. in. mąka, cukier, olej, owoce i konserwy w puszkach, a także kawa, herbata, makaron, ryż, kasze i dżemy. Liczymy także na słodkości i smakołyki, np. czekoladki, z których z pewnością ucieszą się najmłodsi.

Zbierana jest również odzież (w każdym rozmiarze) - nowa bądź używana. Najbardziej potrzebne są ciepłe kurtki, swetry, bluzy, czapki, szaliki, rękawiczki, spodnie.

Mile widziane są również środki czystości (mydła, szampony, proszki do prania, płyny do płukania, pieluchy, szczoteczki do zębów).


Wszystkich Państwa zapraszamy do wsparcia Caritas Przemyśl - zbiórka darów przewidziana jest do 17 grudnia do godziny 15. Rzeczy przeznaczone do wysyłki proszę w pierwszej kolejności zbierać w oddziałach, następnie zaadresować wysyłkę do siedziby Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. na adres biura Zarządu (ul. Kurniki 4, 31-156 Kraków).


Osoby zainteresowane wsparciem akcji mogą również wpłacać datki pieniężne na podany poniżej numer konta Fundacji Sustinae:

49 1600 1013 1846 4094 1000 0001

 


Każda pomoc się liczy!